Intensywne kursy gimnazjalne

Uczniom klas ósmych oferujemy bardzo efektywne kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. Program kursu jest zgodny z wymogami egzaminacyjnymi. Dodatkowo organizujemy bezpłatny próbny egzamin gimnazjalny. Kurs trwa od września do kwietnia/maja. Małe grupy gwarantują indywidualne podejście do każdego słuchacza. Zajęcia prowadzą odpowiednio przygotowani i przeszkoleni nauczyciele.

CELE KURSU:

  • ułatwienie uczniom klas ósmych w gruntownym przygotowaniu się do egzaminu,
  • pomoc w usystematyzowaniu i poszerzeniu posiadanej wiedzy w zakresie języka obcego,
  • uzupełnienie braków,
  • poznanie struktury egzaminu, a w rezultacie wyćwiczenie techniki jego zdawania, tak aby ustrzec się przed niepotrzebnym stresem.

W trakcie kursu słuchacze wykonują przykładowe zadania egzaminacyjne, a pod koniec przystępują do próbnego egzaminu ósmoklasisty, który oceniany jest według standardów egzaminacyjnych. Każda praca jest szczegółowo omawiana indywidualnie z młodzieżą. W trakcie kursu słuchacze korzystają z bezpłatnych konsultacji. Dodatkowo, uczniowie otrzymują pakiet przykładowych zadań egzaminacyjnych.”

Naszym głównym celem jest nauczenie dzieci komunikowania się. Dzięki stosowanej przez nas metodzie Direct Kids twoja pociecha przełamie barierę językową i nabierze odwagi, aby mówić w języku obcym.

W przyszłości zaowocuje to bardzo dobrą zdawalnością egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, certyfikatów międzynarodowych, a także swobodę w porozumiewaniu się zarówno w kontaktach towarzyskich jak i zawodowych.

Ponadto, uczniowie czują się u nas doskonale, gdyż w małych grupach mogą poszerzyć wiedzę językową oraz utrwalić materiał przerabiany w szkole.

Skontaktuj się z nami!