Szkolenia dla firm

Szkoła Językowa ENGLISH, YES! oferuje kompleksowe usługi w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń językowych dla firm i instytucji  . Zapewniamy:

  • wysoką jakość usług,
  • indywidualne podejście do Klienta,
  • elastyczność w działaniu.

Program szkoleń zawsze przygotowujemy indywidualnie po zdiagnozowaniu potrzeb firmy oraz oczekiwań pracowników. Starannie dobieramy podręcznik i inne materiały kursowe, określamy niezbędny czas trwania kursu, częstotliwość zajęć oraz optymalną liczebność grupy. Wszystko po to, aby szkolenie spełniło Państwa oczekiwania i pozwoliło osiągnąć zamierzone cele. Program zajęć może obejmować słownictwo z zakresu ogólnej znajomości języka bądź słownictwo specjalistyczne. Wszystkie nasze szkolenia organizowane są z myślą o Państwa komforcie i satysfakcji. Prowadzimy szkolenia w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, zawsze zgodnie z Państwa życzeniem.

Zajęcia odbywają się w małych grupach, co sprzyja aktywizacji uczestników i przełamywaniu powszechnej blokady w mówieniu. Cena szkolenia jest każdorazowo negocjowana i zależy między innymi od poziomu zaawansowania, rodzaju kursu, stopnia specjalizacji branżowej oraz wielkości grup kursowych.

Dojeżdżamy do firm na terenie powiatu Bełchatowskiego, Radomszczańskiego, Pajęczańskiego oraz Piotrkowskiego.

Skontaktuj się z nami!